​Поліцейські Києва затримали учасників стійкого злочинного угруповання, яке займалося збутом наркотиків та психотропів у столиці

Очолював наркобізнес місцевий мешканець Києва, якому суд раніше виніс вирок у вигляді ув’язнення строком на 9 років за торгівлю наркотиками. Однак, зловмисник запросив апеляцію та продовжив підпільно «заробляти» на наркобізнесі, залучивши до справи ще 5 осіб.


Як повідомляє Нацполіція Києва, учасників злочинного угруповання, яке займалося торгівлею наркотиками та психотропами, викрили працівники Управління боротьби з наркозлочинністю Главку поліції Києва спільно зі слідчими та оперативниками Деснянського управління поліції, працівниками управління кримінального аналізу та за процесуального керівництва Деснянської окружної прокуратури.

У ході досудового розслідування правоохоронці з’ясували, що «бізнес» з продажу амфетаміну, Альфа-PVP, MDMA, псилоцибінових грибів та канабісу організував 44-річний киянин, якому столичний суд раніше виніс вирок у вигляді ув’язнення строком на 9 років за торгівлю наркотиками. Однак, він запросив апеляцію та підпільно продовжив «заробляти» на торгівлі наркотиками, залучивши до «бізнесу» ще 5 осіб.

Зокрема, серед інших учасників наркоугруповання: подружня пара киян 35 та 36 років, двоє чоловіків віком 36 та 41 років, а також 35-річна жінка. Усі ділки займалися продажем «товару», який їм привозив оптовими партіями організатор наркобізнесу.

Встановлено, що вже розфасовані по дрібних пакункам наркотичні речовини та психотропи зловмисники збували «з рук в руки» своїм знайомим по Києву, а також відправляли його поштовими відправленнями в інші регіони країни, замасковуючи у пакунки із продуктами харчування. Наркобізнес «приносив» ділкам близько 1,5 мільйона гривень прибутку щомісяця.

За силової підтримки полку поліції особливого призначення № 1 правоохоронці затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України усіх шістьох учасників наркоугруповання та в ході обшуків вилучили в них більше 2-х кілограмів канабісу, амфетамін, альфа-PVP, більше 100 пігулок MDMA та псилоцибінові гриби, вартість вилученого за цінами «чорного» ринку становить більше 1 мільйона гривень. Зокрема, вилучено чорнові записи, мобільні телефони, ноутбуки, електронні ваги, зіп-пакети та 3 автомобілі.

Крім того, в одного з фігурантів було знайдено та вилучено 9 гранат із запалами, 2 пістолети та 139 набоїв. Після проведення експертизи йому буде оголошено про додаткову підозру за незаконне зберігання зброї та боєприпасів.

Наразі слідчі оголосили усім учасникам злочинної групи про підозру за ч. 2 ст. 307 Кримінального кодексу України – незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів. Санкція статті передбачає до 10-ти років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Фото kyiv.npu.gov.ua



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан разом із ведучим Ігорем Гаврищаком у воєнному зведенні за 25 травня обговорили наступні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.