Логотип Apple православные священники сравнили с символом греха

greh

 
Православные священники заклеивают изображение надкушенного яблока на устройствах Apple эмблемами с изображением креста.


Некоторые священники считают логотип Apple символом первородного греха, называя его антихристианским, сообщают СМИ со ссылкой на «Интерфакс». Это не заставляет церковников отказываться от использования устройств Apple, однако они предпочитают заклеивать изображение надкушенного яблока эмблемами с изображением креста, который в православии считается символом искупления первородного греха Адама и Евы.

Самый первый логотип Apple изображал сэра Исаака Ньютона (Isaac Newton), сидящего под деревом как раз перед эпизодом с падающим яблоком. Этот логотип был разработан менее известным сооснователем Apple Рональдом Уэйном (Ronald Wayne) (продавшим потом свою долю Стиву Джобсу (Steve Jobs) и Стиву Возняку (Steve Wozniak) за $800 — сегодня она стоила бы $22 млрд) и использовался в короткий период в 1976 году, потому что на самом деле он не отличается высокой степенью детализации. «Радужное» яблоко, разработанное Робом Янофф (Rob Janoff), было призвано заменить сэра Исаака. Оно оставалось символом компании до тех пор, пока в 1998 году не было представлено простое монохромное яблоко Apple, сообщает ruformator.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 25 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.