Россиянин просит Следственный комитет РФ проверить наличие бытия божия

bitie

 
Омский фотохудожник Василий Мельниченко опубликовал на своей странице в одной из соцсетей заявление председателю Следственного комитета России Александру Бастрыкину. 


В нем мужчина рассказал свою историю о принятии крещения взамен на «благодать божию, молитвы за него и его близких и помощь ангела-хранителя».

Как следует из повествования Мельниченко, он много лет исправно посещал службы в храме и жертвовал деньги РПЦ, поверив обещанному. Но взамен он получил лишь болезни и неприятности. По словам Василия, поверив в обещание, в год он отдавал храму около 400 долларов, но благодать на него так и не снизошла.

Мельниченко в своем послании Быстрыкину просит провести проверку «действительности бытия божья», и в случае отсутствия «такого существа» - привлечь руководителей РПЦ к ответственности за мошенничество.

А в случае, если бытие Бога будет ведомством подтверждено, просит проверить РПЦ на предмет законности деятельности как представителя Бога в России, сообщают internovosti.ru.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.