За похищения детей бывших аргентинских лидеров осудили к дополнительным срокам

argentina

 
Бывший президент Аргентины Хорхе Рафаэль Видела получил еще 50 лет тюрьмы в добавок к пожизненному заключению за похищение и насильственное усыновление детей диссидентов в 1976-1983 годах. 


Жертвами подобных действий хунты признаны 13 тысяч человек, включая женщин, которых похищали во время беременности и заставляли рожать в подпольных клиниках.

Другой член хунты - бывший президент Аргентины, 84-летний Рейнальдо Биньоне – получил к своему сроку более скромную прибавку – 15 лет.

Обвинению удалось доказать существование «систематического плана» похищения новорожденных во времена диктатуры, которых уже под другими именами определяли в чужие семьи, лояльные властям.

Согласно материалам обвинения, у матерей отнимали детей в возрасте нескольких дней, а самих женщин в основном убивали, в том числе, сбрасывая с самолетов в море, сообщает ИТАР-ТАСС.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.