Арбітражний суд РФ дозволив РПЦ віддавати борги молитвами

borgi tserkvi

 
Нижегородська єпархія РПЦ зобов'язалася молитися за здоров'я співробітників компанії-підрядника, якій вона заборгувала грошей. Це зафіксовано у визначенні Арбітражного суду Нижегородської області, повідомляє ystav.com.


Згідно з документом, єпархія домовилася з компанією «Ера», що та проведе проектні роботи, але заплатила тільки половину ціни.

borgi tserkvi1

Компанія «Ера» звернулася до арбітражного суду в надії повернути півмільйона рублів, на які їх «кинула» єпархія.

Сторонам вдалося прийти до мирової угоди до початку розгляду позову. Церква заплатить 200 тисяч рублів, а на триста тисяч рублів буде молитися за генерального директора «Ери» і її менеджера з продажу.

«Петербурзький правовий портал» зазначає, що умова про вознесіння молитов внесено в судовий акт вперше в новітній історії російської юриспруденції. Видання також зазначає, що вознесіння молитов неможливо проконтролювати, хоча суд згідно із законом має перевірити виконання сторонами зобов'язань.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.