Францію накрила хвиля страйків

frantsiya strayki

 

У Франції тривають акції протесту і страйки, спрямовані проти внесення змін до Трудового законодавства країни. Запропоновані міністром праці Франції Міріам Ель Хомрі поправки стали об'єктом жорсткої критики. Вони передбачають обмеження у виплатах працівникам-надурочникам. На думку профспілок, це є «спробою відібрати завойовані трудящими права», повідомляє інформагентство Анадолу.


У результаті проведеного Європейським інститутом профспілок в 2013 році дослідження були отримані дуже цікаві факти. За підсумками опитування тисячі респондентів з'ясувалося, що у Франції в середньому 80 робочих днів на рік проводяться страйки.

У цьому плані країна посідає третє місце на континенті після Південного Кіпру та Данії.

frantsiya strayki1

Французи звикли дотримуватися культури проведення страйків. Зокрема, це відноситься до великих міст, де щоденні акції протесту практично паралізують суспільне життя.

У зв'язку з цим навіть створений сайт (Cestlagreve.Fr), який висвітлює страйковий рух в країні. На даному інтернет-ресурсі навіть функціонує «гаряча лінія».

За даними сайту, в цілому по країні було прийнято 966 рішень про проведення страйків. При цьому 93 з них носили загальнонаціональний характер.

У 2015 році найбільше страйкували працівники сфери охорони здоров'я. Слідом за ними йдуть транспортний та залізничний сектор.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.