росія купила у своїх ворогів-американців казначейські облігації на $2,7 млрд

obligatsii usa

 
росія збільшила в червні свій портфель американських казначейських облігацій на $2,7 млрд, з $88,2 млрд до $90,9 млрд. Про це свідчать дані Мінфіну США, розміщені на сайті відомства у вівторок, 16 серпня, повідомляє Кавказ-Центр.


Роком раніше вартість цього портфеля становила $72 млрд. На даний час росія посідає 16-е місце в списку основних власників цінних паперів США. Китай залишається найбільшим власником американських казначейських облігацій, хоча він і скоротив свій портфель в червні з $1,244 трлн до $1,241 трлн. За ним йде Японія, портфель американських казначейських облігацій якої в червні зріс до $1,148 трлн.

У цілому обсяг американських казначейських облігацій, що належать іноземним інвесторам, у червні збільшився з $6,21 трлн до $6,28 трлн.

Казначейські облігації США вважаються одними з найбільш надійних цінних паперів в світі. Їх низька прибутковість (близько трьох відсотків) компенсується гарантованими виплатами. За всю історію не було жодного випадку дефолту по US Treasuries.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.