​У Сенаті США натякнули на імпічмент Трампа через російських хакерів

Рішучість Конгресу у питанні розслідування обставин втручання росії у перебіг виборів у США має бути такою ж, як у випадку конгресового розслідування обставин Вотерґейту, яке призвело до відставки президента США Ричарда Ніксона у 1974 році. Про це у ході слухань у сенатському підкомітеті з питань збройних сил з приводу російського втручання у вибори у США та кібербезпеки заявив Тім Кейн, сенатор-демократ, колишній претендент на посаду віце-президента США, повідомляє «Голос Америки».


Звертаючись до очільників американської розвідки та присутніх на слуханнях законодавців від Демократичної та Республіканської партій, Кейн вказав на те, що злам комп'ютерів Демократичної партії США та поширення викраденої інформації сайтом Wikileaks, був спрямований проти демократів так само, як і злам офісу Демократичного національного комітету у вашингтонському готелі «Вотергейт» у 1972 році, який став відправною точкою Вотерґейтського скандалу, що спонукав тодішнього президента США Ричарда Ніксона подати у відставку.

Кейн також звернув увагу присутніх та повідомлення у ЗМІ про те, що розвідувальні агенції США дійшли висновку, що кібервтручання росії у вибори президента в Америці мали на меті сприяння Дональду Трампу.

Тім Кейн. Фото AP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.