Адміністрацію Трампа оточили українські чиновники
- Подробности
- Опубликовано 26.02.2017 10:01
-
Автор: Конфликты и законы Конфликты и законы
- Просмотров: 877
Після виборів у США в листопаді минулого року українські чиновники почали активно відвідувати Вашингтон, але інтенсивність відвідувань помітно зросла після того, як у січні відновилася сесія Конгресу: одна недавня поїздка привела більше 70 українських політиків у Конгрес відразу, повідомляє «Голос Америки» з посиланням на Foreign Policy. За словами штатного співробітника Конгресу, який працює над політикою щодо України та росії, не проходить і дня, щоб він не бачив українських законодавців на Капітолійському пагорбі, інформує видання.
Журналісти називають дві причини такої частоти візитів: по-перше, надзвичайно велика роль, яку відіграють США в українській внутрішній політиці; по-друге, відсутність чіткої позиції адміністрації Трампа в політиці щодо України.
Законодавці з усієї України з’їжджаються до Вашингтона з надією, що їм вдасться скористатися політичним вакуумом і здійснити вплив, зазначає видання.
Перехід від адміністрації Обами до Трампа був неспокійним для багатьох країн, але ніде послання не були такими заплутаними, як в Україні, наголошує Foreign Policy. Суперечливі заяви адміністрації Трампа щодо росії викликали зростання тривоги в Києві. Український уряд почав шукати традиційні та неформальні канали комунікації з президентом США. Одним із прикладів останнього видання називає спроби Олександри Ніколаєнко, української моделі та колишньої учасниці конкурсу «Міс Всесвіт», а тепер дружини Філа Раффіна, мільярдера і близького друга Трампа, налагодити контакти «з будь-ким із адміністрації» для посла України в США Валерія Чалого. Сам Чалий, зазначає видання, заперечив цей факт, підтвердивши при тому факт спілкування з Ніколаєнко на неформальному заході.
Чи через традиційні канали зв’язку, чи неформальні, чи комбінацію обох, Україна мала деякі успіхи в намаганні вийти на Трампа та його внутрішнє коло, підсумовує Foreign Policy. Чалий відіграв центральну роль у цих зусиллях, встановивши контакт зі штатними співробітниками Трампа після його перемоги і зустрівшись із Трампом та іншими членами його команди особисто за кілька днів до інавгурації президента, підкреслюють автори.
На початку лютого Петро Порошенко став одним із перших іноземних лідерів, хто поспілкувався з Трампом, невдовзі після ескалації бойових дій вздовж лінії розмежування в східних регіонах України. Ця зустріч, як зазначає видання, стала вражаючим досягненням для української дипломатії.
Фото АР
Также из этой категории...

Британская королева защитила слово «империя»
02 сент. 2012 г.

Обычные россияне уже ненавидят беженцев...
20 авг. 2014 г.

Трамп пообіцяв надати «сильну» відповідь...
07 марта 2018 г.
Набирающие популярность...

«Back in USSR?»
16 февр. 2020 г.

Памперсные депутаты...
25 марта 2020 г.

В мире животных...
27 марта 2020 г.
Последние новости
На обстріли зі сторони противника наші воїни давали адекватну відповідь. Бойових втрат серед українських захисників немає
Комментарии