Американський експерт запитує: Чи здає Трамп Україну кремлівським акулам?
- Подробиці
- Опубліковано 11.03.2017 10:43
-
Автор: Конфликты и законы Конфлікти і закони
- Переглядів: 1388
Кремль використовує відсутність керівництва із закордонних справ у Вашингтоні, щоб швидко сприяти просуванню своїх інтересів на фронті на сході України. Якщо Вашингтон не прокинеться, росія може дуже змінити ситуацію на місцях, – пише американський експерт Андерс Аслунд у статті під заголовком «Чи здає Трамп Україну кремлівським акулам?», опублікованій у виданні The Hill, повідомляє «Голос Америки».
У листопаді кремлівське керівництво гучно святкувало перемогу Дональда Трампа на президентських виборах, а чільний кремлівський пропагандист Дмитро Кисельов заявив: «Ми, росіяни, вітаємо один одного з нагоди нашої перемоги в Сполучених Штатах».
Тим часом, з окупованої території Донеччини росіяни посилили артилерійський обстріл. Насправді, росіяни ніколи не дотримувалися режиму припинення вогню, проголошеного в Мінських угодах 2014 і 2015 років. Щодня в результаті обстрілів гинуть щонайменше два українські військовослужбовці.
Два тижні пізніше на влаштований у Вашингтоні Молитовний сніданок прибула група українських законодавців переважно з невеликої прокремлівської партії, але у Верховній Раді з’явилися «мирні плани», яких спільним елементом є здача України москві. Одним із них є «план» Андрія Артеменка з Радикальної партії. Проте, замість підтримки – його усунули з партії, а генеральний прокурор розпочав проти нього розслідування.
Увагу звертають тісні зв’язки Артеменка з оточенням Дональда Трампа, пише Андерс Аслунд. Найближчим посередником був приватний адвокат нового президента Майкл Коен і його брат Браян. Обидва вони одружені з українками. Ще одним посередником, про якого пише газета The New York Times, є засуджений представник кримінальної злочинності Фелікс Сатер. Артеменко заявив, що на запрошення пропутінського конгресмена Дейни Рорабакера він зустрівся в нью-йорксьому готелі з колишнім радником з національної безпеки генералом Майклом Флінном. Ці події – вважає Андерс Аслунд – вказують, як глибоко середовище Трампа просякнуте прихильниками росії.
З приходом до влади у Вашингтоні нового президента змінилася також ситуація на сході України. Кремлівський керівник визнав «паспорти сепаратистських республік», запроваджено російський рубль як єдину валюту, врешті – заблоковано весь залізничний рух з окупованою територією.
Місцеві проросійські ватажки конфіскували приблизно 40 важливих підприємств, більшість яких належала Рінату Ахметову, який кінець-кінцем опинився в українському таборі. Сепаратистський лідер Захарченко заявив, що ці підприємства стануть власністю улюбленця януковича – олігарха Сергія Курченка. І що робить американський уряд у цій ситуації? Нічого – пише Андерс Аслунд. Лише посольство у Києві висловило протест.
На підтримку України виступає лише група американських законодавців з обох партій.
Фото VOA
Також з цієї категорії...
США продовжують наполягати на негайному...
22 янв. 2013 г.
Ответ Apple на требование ЕвроНасирова...
31 авг. 2016 г.
Трамп погіршив міжнародний імідж США...
28 июн. 2017 г.
Набираючі популярність...
15 років позбавлення волі з...
4 нояб. 2024 г.
Школа обміну досвідом для молодих...
4 нояб. 2024 г.
Оперативна інформація станом на 08.00...
5 нояб. 2024 г.
Останні новини
05.11.2024 09:27
Алиби для президента05.11.2024 08:44
1260 кацапів подохло минулої доби на українській земліПолковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:
Коментарі