​У США назвали підстави підтримувати Україну

Президент впливового аналітичного центру США Council on Foreign Relations, Ричард Гаас (Richard Haas) озвучив на свої сторінці у Twitter причини, через які американським платникам податків має бути небайдужа Україна, повідомляє «Голос Америки».


Заява експерта прозвучала після того, як напередодні державний секретар США Рекс Тіллерсон на зустрічі голів закордонних відомств країн «Великої сімки» поставив запитання, чому американських виборців має цікавити конфлікт в Україні.

Свій варіант відповіді Гаас розділив на 4 причини, через які «американські платники податків мають бути небайдужими до України»:

1) Бо американські інтереси та національна безпека перебуватимуть під загрозою у світі, де кордони можуть змінюватись військовою силою.

2) Бо не можна дозволяти росії повірити у те, що вона може безкарно використовувати військову силу.

3) Бо Україна відмовилась від ядерної зброї, і ми не хочемо, щоб після дій росії щодо України у світі почали думати, що саме ядерна зброя може забезпечити безпеку.

4) Бо ми надали безпекові гарантії Україні, і ми не хочемо, щоб наше слово ставилось під сумнів нашими друзями чи ворогами.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.