​У США готують поступки росії, на які може піти Трамп під час зустрічі з майстром маніпуляцій з кремля

Дональд Трамп доручив помічникам у Білому домі підготовити список можливих поступок, які він може використати в якості козирів під час планованої на наступний тиждень зустрічі з володимиром путіним. Про це пишуть американські ЗМІ, повідомляє «Голос Америки».


Співробітникам Ради з національної безпеки США доручено запропонувати низку поступок, на які може піти президент Трамп під час першої зустрічі з президентом росії володимиром путіним, включно з поверненням у використання росії двох дипломатичних комплексів, які були закриті адміністрацією президента Барака Обами у відповідь на втручання москви у торішні вибори в США. Однак, невідомо, що попросять США натомість від путіна.

Про це повідомляє британське видання Guardian, з посиланням на двох колишніх чиновників США, які знайомі з підготовкою до зустрічі президентів США і рф.

У Раді з нацбезпеки і Державному департаменті спостерігається сильний опір одностороннім поступкам, спрямованим на поліпшення американсько-російських відносин. Крім цього, в адміністрації президента виступають проти бажання Трампа провести двосторонню зустріч з путіним під час саміту G20 у Німеччині на формальному рівні, - зазначає видання.

Деякі чиновники аргументують, що зустріч Трампа і путіна повинна бути короткою і неформальною, оскільки зараз відбувається розслідування зв'язків з росією передвиборчої команди американського президента. Також скептики наголошують, що росія не припиняє військові дії в Україні, що лежать в основі американських санкцій.

За словами речника Ради з національної безпеки Майкла Ентона, формат зустрічі двох лідерів поки що не визначений. У той же час, Ентон відмовився відповісти на запитання про опрацювання списку потенційних козирів-поступок росії.

Колишній заступник помічника держсекретаря у Пентагоні з питань росії, України та Євразії Евелін Фаркас заявила, що закриття російських комплексів і вислання з США підозрюваних шпигунів мали бути лише першим кроком у запровадженні каральних заходів проти москви за втручання у вибори.

«Якщо президент Трамп почне скасовувати ці заходи, включно з поверненням у використання рф комплексів у Мериленді та Нью-Йорку, російський уряд вважатиме, що йому вдалося це безкарно зробити і, вірте мені, вони спробують знову», - сказала Фаркас і зазначила, що путін часто використовує фразу: «апетит зростає під час їжі».

Оскільки як Конгрес, так і його адміністрація виступають проти поступок росії, Трамп дотепер був обмеженим у своїх спробах поліпшити відносини з москвою. Його зустріч з путіним наступного тижня, однак, дасть йому нагоду формулювати політику на місці.

Але, як зазначає екс-чиновник Держдепартаменту Том Маліновські, непередбачуваним явищем у всьому цьому є сама особа, яка обіймає посаду президента Сполучених Штатів. «Ми не знаємо, що він скаже, коли зустрінеться з майстром-маніпулятором з Кремля».

Фото AFP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.