​Екс-посол США в Україні вважає, що Київ затримує реформи з політичних міркувань

Українська влада відкладає необхідні реформи з політичних міркувань. Про це заявив колишній посол США в Україні, а нині експерт впливового аналітичного центру Brookings Institution Стівен Пайфер, повідомляє «Голос Америки».


Таку реакцію Пайфера викликала стаття британського економіста Тімоті Еша у англомовному виданні Kyiv Post, у якій економіст відзначає: наміри уряду України відмовитись від підвищення ціни на газ навряд чи сподобаються Міжнародному валютному фонду.

«МВФ напевне захоче знати, що відбуватиметься з програмою допомоги Україні (яка передбачала конкретні умови, які має виконати держава - прим. ГА) - чи уряд поводиться серйозно та продовжує реформи, чи просто має МВФ та ринки за дурнів? Якщо ціни на газ не підвищуються, то як бути із пенсійною реформою, планами щодо боротьби із корупцією та земельною реформою? До того ж, досі не затверджено нового голову Нацбанку...», - твітує Еш.

Пізніше, після інформації про ухвалення Радою пенсійної реформи, економіст зауважив - «невідомо, чи даний закон відповідає вимогам МВФ, після кількох тисяч правок внесених між голосуваннями».

Фото kyivpost.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.