​Флін відмовився свідчити в Сенаті проти себе в розслідуванні втручання росії у вибори США

Екс-радник президента США з національної безпеки Майкл Флінн посилатиметься на п'яту поправку до Конституції США, яка захищає особу від свідчення проти себе. Флінн зробив таке рішення, щоб не надати Сенатському комітету з розвідки документи, необхідні для розслідування можливого втручання росії у президентські вибори в США.


Про це повідомляє інформаційне агентство Associated Press з посиланням на джерело, обізнане зі справою. Особа, на умовах анонімності, розповіла про приватні розмови між Флінном і комітетом, передає «Голос Америки».

Рішення Флінна надійшло менш ніж через два тижні після того, як Комітет з розвідки Сенату США вручив йому повістку щодо надання ним документів в рамках розслідування втручання росії у вибори 2016 року.

Юрисконсульти заявляли, що Флінн навряд чи надасть особисті документи без недоторканності, оскільки цим він відмовиться від деяких своїх конституційних прав.

Флінн і раніше прагнув імунітету від «несправедливого переслідування» у співпраці з Сенатським комітетом.

Згідно з п'ятою поправкою до Конституції США особа, обвинувачувана у вчиненні злочину, має право на належний судовий розгляд, не повинна притягатися до відповідальності двічі за одне і те ж порушення й не може бути змушена свідчити проти себе.

Майкл Флінн. Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.