​Екс-високопосадовець Пентагону озвучив три дружні поради Україні

Майкл Карпентер, голова аналітичного Центру Байдена при Пенсильванському університеті та колишній заступник помічника міністра оборони США озвучив три «дружні» поради, якими, на його думку, має скористатись Україна, повідомляє «Голос Америки».


«Три дружні поради Україні:

1) припиніть затримувати створення антикорупційних судів;

2) надайте повноваження «Національному антикорупційному бюро України»;

3) візьміть під контроль Службу безпеки України», - твітує Карпентер у суботу.

Раніше заступник директора-розпорядника Міжнародного валютного фонду Девід Ліптон заявив, що створення антикорупційних судів є кроком у вірному напрямку.

«Зустрівся із лідерами «Центру протидії корупції». Боротьба із корупцією це непросто; Антикорупційний суд - це наступний крок у вірному напрямку», - відзначив Ліптон.

Майкл Карпентер. Фото VOA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 24 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.