​Трамп сховався за спиною Гіларі Клінтон, заявивши про ознаки її змови з росією

Президент США заявив, що широкий загал у США не бачить підстав вірити у змову між його командою та кремлем, натомість громадськість має підстави вважати, що мала місце змова із Гілларі Клінтон, повідомляє «Голос Америки».


«Тепер широкий загал погоджується, що після численних місяців ДОРОГОГО розслідування встановлено, що не було змови між росією та Трампом. Мала місце змова з Гілларі Клінтон», - заявив президент США у Twitter.

Критики поспішили заявити, що Трамп видає бажане за дійсне.

У п'ятницю канал Fox News повідомив, що колишній інформатор ФБР, який протягом років був обтяжений спеціальним зобов’язанням щодо нерозголошення інформації, отримав право свідчити перед Конгресом щодо обставин продажу росії канадської компанії Uranium One, яка мала дозвіл на розробку уранових покладів у США.

Тривалий час критики Демократичної партії США, президента Барака Обами та родини Клінтонів закидали, що уряд США за президентства Обами дав добро на продаж буцімто стратегічно важливого підприємства після того, як Фундація родини Клінтонів отримала мільйони доларів від зацікавлених у продажу компанії осіб, а сам Біл Клінтон отримав сотні тисяч доларів від російського банку.

Частину цієї інформації днями підтвердила адвокат інформатора ФБР Вікторія Тонсінг (Victoria Toensing), яка заявила, що існують докази «задокументованого отримання благ в обмін на певні дії» у випадку отримання грошей Білом Клінтоном за промову від російського банку і Фундацією родини Клінтонів з боку осіб, зацікавлених у продажу Uranium One.

Раніше стало відомо, що Демократична партія заплатила - попри попередні заперечення цього факту - за створення скандального досьє про буцімто контакти команди Дональда з представниками росії, яке також містило закиди про участь Трампа в оргії під час перебування у москві.

Прихильники Трампа та критики Клінтон (що не завжди є синонімом - прим. ГА) просто зараз активно твітують про останню інформацію ЗМІ.

«Якщо це не змова Клінтонів із росіянами, то саме слово «змова» втрачає сенс», - твітує Ден Бонґіно, письменник та колишній спеціальний агент в уряді США.

«Електронне листування вказує, що Біл Клінтон зустрічався із володимиром путіним безпосередньо перед угодою щодо Uranium One», - твітує син президента США Дональд Трамп-молодший, посилаючись при цьому на конспірологічне видання ZeroHedge.

Скептики та прихильники демократів зі свого боку заявляють, що вся історія навколо Uranium One є не більше, ніж спробою команди Трампа відволікти увагу від розслідування його зв'язків із росією.

«Uranium One: якийсь писака, який сповідає праві погляди, опублікував під новим соусом стару та давно спростовану теорію. Ось і все», - твітує популярний подкастер Жон Фавро (Jon Favreau), який є критиком президента Трампа.

«Fox News зараз мають лише про 2 теми:

1. Надуману історію про Uranium One

2. Критикують інші ЗМІ, які не висвітлюють надуману історію про Uranium One», - твітує Джуд Леґум, засновник критичного до Трампа видання ThinkProgress.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 3 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.