​Британський економіст розкритикував законопроект про антикорупційний суд в Україні

«Місцева преса цитує МВФ з критикою нового законопроекту про антикорупційний суд. НБУ також вважає, що Україна навряд отримає наступний транш в першому кварталі. Добре, що МВФ не здає позиції і фокусується на антикорупційному порядку дій».


Так відреагував у пресі британський економіст Тімоті Еш в Twitter на лист від голови місії МВФ Рона Ван Роодена, копія якого стала доступною ЗМІ, повідомляє «Голос Америки».

У листі, копію якого оприлюднила Європейська правда, МВФ виступає з різкою критикою президентського законопроекту про антикорупційний суд.

Зокрема, МВФ наголошує на тому, що деякі положення законопроекту можуть загрожувати незалежності антикорупційного суду, відкривають можливості для зволікань з його створенням.

Також сфера юрисдикції, яка визначається для антикорупційного суду, має співвідноситись зі сферою діяльності НАБУ та Спеціальної антикорупційної прокуратури і, серед іншого, включати справи проти високопосадовців.

Однак, переконане МВФ, значне розширення цієї сфери діяльності може неналежним чином збільшити навантаження на новостворений суд і заблокувати його роботу.

Фото Reures



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.