​Спецпрокурора Мюллера хочуть захистити від Трампа прийняттям нового закону

Конгрес повинен переглянути законодавчу ініціативу про захист спеціального прокурора Роберта Мюллера і розслідування можливих зв'язків штабу Трампа з росією після торішніх спроб президента Дональда Трампа звільнити його, заявили в неділю два сенатора-республіканця.


У двох окремих телеінтерв'ю сенатори Сюзан Коллінз і Ліндсі Ґрем висловили тривогу з приводу повідомлень про те, що президент Трамп зажадав, щоб головний юрист Білого дому передав до Мін'юсту наказ про звільнення Мюллера, повідомляє «Голос Америки».

«У мене є законопроект про захист Мюллера, і я буду радий передати його завтра», - заявив Грем, виступаючи в програмі «На цьому тижні» на каналі АВС.

Коллінз заявила, виступаючи в програмі «Положення в країні» на каналі CNN: «Безумовно, не буде зайвим вжити додаткових захисних заходів, з огляду на останні події».

Газета The New York Times повідомила в четвер, що ще в червні Трамп доручив юрисконсульту Білого дому Дональду Макґану звільнити Мюллера, але відступив, коли Макґан пригрозив піти у відставку, але не виконати розпорядження президента.

Фото AFP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.