​Спецпрокурора Мюллера хочуть захистити від Трампа прийняттям нового закону

Конгрес повинен переглянути законодавчу ініціативу про захист спеціального прокурора Роберта Мюллера і розслідування можливих зв'язків штабу Трампа з росією після торішніх спроб президента Дональда Трампа звільнити його, заявили в неділю два сенатора-республіканця.


У двох окремих телеінтерв'ю сенатори Сюзан Коллінз і Ліндсі Ґрем висловили тривогу з приводу повідомлень про те, що президент Трамп зажадав, щоб головний юрист Білого дому передав до Мін'юсту наказ про звільнення Мюллера, повідомляє «Голос Америки».

«У мене є законопроект про захист Мюллера, і я буду радий передати його завтра», - заявив Грем, виступаючи в програмі «На цьому тижні» на каналі АВС.

Коллінз заявила, виступаючи в програмі «Положення в країні» на каналі CNN: «Безумовно, не буде зайвим вжити додаткових захисних заходів, з огляду на останні події».

Газета The New York Times повідомила в четвер, що ще в червні Трамп доручив юрисконсульту Білого дому Дональду Макґану звільнити Мюллера, але відступив, коли Макґан пригрозив піти у відставку, але не виконати розпорядження президента.

Фото AFP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.