​У штабі Трампа обговорювали план зняття санкцій з росії після перемоги на виборах

Інформаційне агентство Reuters заявляє про план, який, як стверджується, колишній радник президента США з національної безпеки Майкл Флінн обговорював з російською стороною. Про це Reuters повідомляє з посиланням на неопубліковані документи, пише «Голос Америки».


Згідно з цим планом, в разі перемоги Дональда Трампа на президентських виборах минулого року, колишній радник мав підтримати проект будівництва атомних реакторів на Близькому Сході, який передбачав зняття антиросійських санкцій.

Стверджується, що проект передбачав участь російської компанії «Об’єднані машинобудівні заводи», яка спеціалізується на виробництві ядерного устаткування і зараз перебуває під санкціями.

За даними Reuters, в агентстві ACU Strategic Partners, яке займається консультуванням у сфері атомної енергетики, стверджували, що Трамп був зацікавлений у співпраці з росією. Цю ідею, за даними агентства, підтримав колишній радник президента Майкл Флінн.

У Білому домі і ACU інформацію Reuters поки що не прокоментували.

Водночас Трамп заявив, що між його президентською передвиборчою кампанією та росією «не було ніякої змови». Про це він сказав журналістам у суботу перед відбуттям з Білого дому до Нью-Йорку, повідомляє Reuters.

Це перший коментар Трампа після того, як стало відомо, що його колишній радник із національної безпеки Майкл Флінн визнав себе винним у наданні неправдивих свідчень ФБР.

Агентство AFP цитує слова президента Трампа, який сказав, що його «не турбує» те, що може колишній радник розповісти слідчим у цій справі.

Тим часом, інформаційне агентство Associated Press зазначає, що Трамп тричі повторив журналістам, що під час передвиборчої кампанії «не було ніякої змови».

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.