​Україна за рівнем зовнішнього боргу опинилася поруч з Ліваном та Тунісом - звіт МВФ

Високий рівень зовнішнього боргу та іноземного валютного боргу є джерелом нестабільності, наголошується в звіті МВФ з питань фінансової стабільності, опублікованому цього тижня. Поєднання високого рівня зовнішнього боргу та відносно слабких резервів робить країни особливо вразливими для зовнішніх потрясінь. Серед таких країн, за оцінками МВФ, є і Україна, яка за показниками зовнішнього боргу у відсотках до експорту та адекватністю резервів перебуває приблизно на рівні Туреччини, повідомляє «Голос Америки».


Країн, де як рівень державної заборгованості, так і частка валютного боргу є високими, не так і багато, наголошується в звіті. Однак, Україна потрапляє до числа таких країн, разом з двома іншими: Ліваном та Тунісом, йдеться у звіті.

В МВФ наголошують на важливості наявності достатніх валютних резервів для того, щоб убезпечитись від викликів. «Через виклики зовнішнього середовища, адекватні запаси у відповідь на можливе зменшення валютної ліквідності, стають ще більш важливими», - наголошується в звіті.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.