​Міністр юстиції Сешнс подав у відставку. Трамп побажав йому «добра»

Міністр юстиції Джефф Сешнс подав у відставку на запит президента Трампа, повідомляють американські ЗМІ. Рішення послідувало за тривалою критикою з боку президента США на адресу Сешнса через рішення останнього взяти самовідвід від участі у розслідуванні втручання росії в американські політичні процеси. Рішення підтверджує поширені спекуляції, що Трамп може звільнити Сешнса після проміжних термінів, пише «Голос Америки» з посиланням на видання The Hill.


Сешнс погодився подати у відставку на прохання Трампа, на що вказує копія його листа про відставку, яку отримали у виданні The Hill.

«Щодня я приходив працювати в міністерстві юстиції, щоб виконувати свій обов'язок і служити моїй країні, – написав Сешнс. – Я зробив це, наскільки міг, підтримуючи фундаментальні правові процесів, які є основою правосуддя».

Трамп через Twitter подякував Сешнсу за його службу і побажав йому «добра». Президент заявив, що Метью Вітакер (Matthew Whitaker), голова апарату Сешнса, взяв на себе обов'язки міністра юстиції, і зазначив, що постійна заміна буде призначена «пізніше».

Джефф Сешнс. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

За прошедшие сутки боевая активность уменьшилась - на фронте произошло 54 боевых столкновения, враг нанес 8 ракетных и 85 авиационных ударов

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.