​Міністр юстиції Сешнс подав у відставку. Трамп побажав йому «добра»

Міністр юстиції Джефф Сешнс подав у відставку на запит президента Трампа, повідомляють американські ЗМІ. Рішення послідувало за тривалою критикою з боку президента США на адресу Сешнса через рішення останнього взяти самовідвід від участі у розслідуванні втручання росії в американські політичні процеси. Рішення підтверджує поширені спекуляції, що Трамп може звільнити Сешнса після проміжних термінів, пише «Голос Америки» з посиланням на видання The Hill.


Сешнс погодився подати у відставку на прохання Трампа, на що вказує копія його листа про відставку, яку отримали у виданні The Hill.

«Щодня я приходив працювати в міністерстві юстиції, щоб виконувати свій обов'язок і служити моїй країні, – написав Сешнс. – Я зробив це, наскільки міг, підтримуючи фундаментальні правові процесів, які є основою правосуддя».

Трамп через Twitter подякував Сешнсу за його службу і побажав йому «добра». Президент заявив, що Метью Вітакер (Matthew Whitaker), голова апарату Сешнса, взяв на себе обов'язки міністра юстиції, і зазначив, що постійна заміна буде призначена «пізніше».

Джефф Сешнс. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 31 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.