​Проти оголошеного Трампом надзвичайного стану виступили 20 американських штатів

Двадцять американських штатів подали клопотання проти використання Дональдом Трампом надзвичайного стану для фінансування побудови муру на кордоні із Мексикою. Про це у п'ятницю заявила генеральний прокурор штату Нью-Йорк, повідомляє «Голос Америки».


Оголошення надзвичайного стану дозволяє президенту США використати для побудови муру кошти з інших статей федерального бюджету в умовах відмови Конгресу США фінансувати побудову стіни вздовж кордону між США та Мексикою.

«Ця стіна не потрібна, і зловживання владою, що забере ресурси, які можуть бути використані, щоб допомогти американцям по всій нашій країні», – написала у Twitter Летиша Джеймс (Letitia James).

Штати подали позов у лютому після того, як Трамп оголосив надзвичайний стан, щоб домогтися побудови прикордонної стіни, що було його передвиборною обіцянкою.

Наказ Трампа дозволить йому витрачати на стіну гроші, які Конгрес призначав для інших цілей. Конгрес відмовився виконати його прохання на 5,7 мільярда доларів, щоб побудувати стіну цього року.

Фото AFP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.