​Зеленський погодився провести розслідування, якого хотів Трамп - про це розповів у Конгресі співробітник посольства США у Києві

Співробітник посольства США в Україні розповів слідству Палати представників Конгресу США щодо початку процедури імпічменту, що чув, як посол США до ЄС заявив у телефонній розмові із президентом США, що президент України Володимир Зеленський погодився провести розслідування, на проведенні яких наполягала адміністрація США. Про це Девід Холмс розповів у п'ятницю під час слухань за закритими дверима, повідомляє «Голос Америки».


Канал CNN опублікував текст заяви, якою Холмс відкрив свій виступ перед слідством. У свідченнях дипломат вказав, що став свідком і слухачем розмови посла США до ЄС Сондланда та Трампа у ресторані у Києві, звідки Сондланд телефонував президенту США.

«Хоча посол Сондланд не використовував гучний зв'язок, я міг чути президента через слухавку. Голос президента був дуже гучним та пізнаваним, а посол Сондланд деякий час тримав слухавку подалі від вуха, ймовірно через гучність», - йдеться у документі, який оприлюднили CNN.

Саме на слова Холмса у свою чергу покладався голова посольства США в Україні Вільям Тейлор у своїх свідченнях у Конгресі.

За словами Холмса, Сондланд заявив Трампу, що Зеленський у захваті від нього (loves your ass - англ.), і ствердно відповів на запитання, чи президент України проведе розслідування, якого хотів Трамп. Сондланд буцімто заявив Трампу, що Зеленський зробить «все, про що ви його попросите».

Як відомо, адміністрація США наполягала на проведенні в Україні розслідувань щодо обставин буцімто втручання у вибори США з території України у 2016-му році з метою перешкодити обранню Дональда Трампа, а також щодо діяльності компанії Burisma, у якій працював син екс-віце-президента США Джо Байдена. У Трампа наполягають на доцільності цих розслідувань, натомість Демократична партія США твердить, що їх єдиною метою було завдати шкоди Джо Байдену, конкуренту Трампа.

Президент США послідовно характеризував своє спілкування із Зеленським, як чудове.

У суботу президент США поширив на своїй сторінці у Twitter коментар консервативного оглядача Раша Лімбо щодо свідчень колишніх та чинних дипломатів на слуханнях щодо розслідування про початок процедури імпічменту.

«Моя підтримка Дональда Трампа ніколи не була сильнішою, ніж тепер. Спостерігаючи за цим, стає дуже очевидно, що ці люди мають піти. Ви обрали Дональда Трампа, щоб осушити болото («осушити болото» - виборче гасло Трампа, яке має на увазі подолання корупції у Вашингтоні - прим. ГА), що ж, відкинення таких людей, як Йованович - це і є «осушення болота». Відкинення таких, як Кент та Тейлор, відкинення усіх, хто лишився від часів Обами і намагався нашкодити Трампу, позбавлення від цих людей, відкинення їх - це і є «осушення болота». Цей процес не міг бути безболісним, бо вони ніколи б не дозволили Трампу здійснити задумане!»

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

В ночь на сегодняшний день противник нанес авиационный удар по Украине с применением 3 крылатых ракет и одной противорадиолокационной ракеты

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.