​Теорію про українське втручання у вибори у США рішуче спростував заступник держсекретаря США Девід Гейл

Заступник держсекретаря США з політичних питань Девід Гейл у вівторок спростував теорію про те, що в вибори 2016 року втручалася Україна, а не росія. Коли сенатор-демократ Роберт Менендес запитав Гейла, чи є у нього докази українського втручання, дипломат відповів: «Ні».


Негативну відповідь він дав і на питання про те, чи було російське втручання у вибори «фальсифікацією», як часто говорить президент Дональд Трамп, повідомляє «Голос Америки».

«Так, за оцінками розвідувального співтовариства, російський президент володимир путін розпорядився вести кампанію впливу у 2016 році, націлену на наші президентські вибори», - сказав Гейл, виступаючи у сенатському Комітеті з міжнародних відносин.

За словами Гейла, у нього немає підстав сумніватися у достовірності свідчень колишньої співробітниці Ради з національної безпеки Фіони Гілл, яка сказала, що теорія про українське втручання - пропаганда, поширювана росією.

У ході липневої телефонної розмови з президентом України Володимиром Зеленським президент Трамп добивався проведення розслідування теорії про те, що зламаний комп'ютерний сервер демократів перебував у руках української компанії. Цю теорію озвучив особистий адвокат президента Руді Джуліані.

Трамп також хотів, щоб Зеленський анонсував розслідування відносно колишнього віце-президента США Джо Байдена.

Держсекретар США Майк Помпео, який сам не заявляв, що вірить у теорію про українське втручання, раніше зазначив, що вважав своїм обов'язком розслідувати будь-які підозри щодо втручання у вибори. Україна наполегливо заперечує будь-яке втручання в американські вибори.

Девід Гейл. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.