​«Посміховисько» - так президент США Дональд Трамп нарік доповідь демократів щодо імпічменту

Президент США Дональд Трамп у середу назвав «посміховиськом» складену демократами доповідь з питання про імпічмент і знову висловив обурення з приводу того, що чергові слухання були призначені на час його відсутності у США, повідомляє «Голос Америки».


У доповіді, яку представив у вівторок Комітет з розвідки Палати представників, стверджується, що Трамп намагався заручитися допомогою іноземної держави, щоб підвищити свої шанси на переобрання, а також ініціював «безпрецедентну» кампанію, намагаючись перешкодити Конгресу. Доповідь буде використана законодавцями як основа для можливого висунення офіційних звинувачень щодо президента.

«Ця доповідь не заслуговує уваги», - сказав Трамп, виступаючи у середу на саміті НАТО в Уотфорд. Він додав, що завдяки процесу імпічменту республіканці ще більше згуртувалися навколо нього.

«Чи люблять вони насправді нашу країну?» - задався питанням президент, мабуть, маючи на увазі демократів.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.