​Українці сподіваються на продовження євроінтеграції і позитивно схвалюють курс країни - IRI

Українці здебільшого оптимістично оцінюють курс, яким рухається країна, засвідчило опитування Міжнародного республіканського інституту США (IRI). Доля респондентів, опитаних в 24 найбільших містах країни, які схвалюють напрямок, у якому йдуть справи в Україні, значно зросла з часу попереднього відповідного опитування, яке Інститут проводив у 2018 році, повідомляє «Голос Америки».


Луцьк, Дніпро та Кропивницький найбільш схвально оцінюють курс країни - там рівень схвальної оцінки склав 61%. Найменш оптимістично оцінили напрямок руху справ країни у Києві та Сєвєродонецьку, де показник схвалення склав 38% и 30% відповідно.

«Українці позитивно оцінюють майбутнє власної країни і продовжують сподіватись на продовження євроінтеграції», - коментує директор IRI з питань Євразії Стівен Нікс результати дослідження.

В 22 з 24 міст, де проводилось опитування, частка тих, хто вважає, що їх міська влада діє у вірному напрямку, зросла. Респонденти також виявили більший оптимізм стосовно розвитку економіки України.

Респонденти в 21 з 24 міст продовжують виявляти потужну підтримку вступу до Європейського Союзу. У 18 містах кількість тих, хто підтримує вступ України до НАТО, зросла в порівнянні з результатами опитування 2018 року.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.