​За результатами опитування, Байден збільшив відрив від Трампа на 13 пунктів

48% зареєстрованих виборців кажуть, що проголосували би за Джо Байдена і 35% - за Трампа. Такими є результати опитування Reuters/Ipsos poll. Також повідомляється, що 57% дорослих у США негативно оцінюють роботу Трампа, а 38% - навпаки, оцінюють її позитивно. Опитування відзначає зменшення на 13% підтримки Трампа з боку республіканців, повідомляє «Голос Америки».


Водночас 43% опитаних вважають, що Трамп краще керував би економікою, 38% - кажуть, що із цим завданням краще впорався би Джо Байден.

Між тим, сам президент США у вівторок відзначив у Twitter, що має 96% підтримки у Республіканській партій. Президент не назвав джерела цих даних.

Тиждень тому, коментуючи відставання від Байдена у рейтингах, Трамп заявив, що причиною цього є «постійні нападки протягом 3 років у вигляді незаконних розслідувань», звинувачення у зв'язках з росією та «обман із імпічментом».

«Я би на 25 пунктів випереджав Сонного Джо (прізвисько, яке Трамп вживає щодо Джо Байдена - прим. ГА) та нероб-демократів. Дуже несправедливо, але вже як є!!!» - твітував Трамп.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Вчера поздно вечером враг атаковал многострадальный Харьков. Также в 7 часов утра были нанесені ракетные ударі по Одессе и предместью города Сумы

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.