​Екс-посол США в Україні прокоментував «різке падіння» рівня довіри до політики Зеленського

Екс-посол США в Україні, дослідник аналітичного центру Brookings Institution Стівен Пайфер питає, чи зменшення схвалення дій та заяв президента України може бути пов'язане із незадоволенням громадськості з приводу нездатності влади протидіяти корупції та впливу олігархів, повідомляє «Голос Америки».


Як раніше повідомляла Українська служба «Голосу Америки», соціологічні опитування, проведені українськими дослідницькими організаціями, свідчать про суттєве зниження рівня довіри до політики, яку проводить адміністрація Володимира Зеленського. Попри це, Володимир Зеленський залишається найпопулярнішим українським політиком, значно випереджаючи своїх потенційних конкурентів, кажуть соціологи. За даними КМІС, рейтинг схвалення Зеленського вперше впав нижче за 40%.

«Оцінюючи дії органів влади в травні-червні цього року, 38% відповіли, що схвалюють дії та заяви президента Зеленського», - повідомляє сайт КМІС.

«Хоча 38% це досі високо за українськими стандартами, це різке падіння у порівнянні із рейтингом Зеленського минулого року, - відзначив екс-дипломат, - Чи є це віддзеркаленням незадоволення громадськості нездатність протидіяти корупції та впливу олігархів?» - твітує у вівторок Стівен Пайфер.

Дослідження, проведене з 17 по 24 червня 2020 року соціологічною службою Центру Разумкова, показало, що 41% громадян країни довіряють нинішньому главі держави, в той час як на початку травня Зеленському довіряли 57% опитаних. Це найвищий рівень довіри серед українських політиків. Все ж рівень недовіри до Зеленського складає 51%.

Як відзначає журналіст американського видання Buzzfeed Крістофер Міллер, за рік після початку свого президентства «Зеленський опинився у ситуації, у якій були його попередники».

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.