​«Потужний приклад мужності»: екс-посолку США в Україні Марі Йованович нагородили премією за сміливість

Американська літературна та правозахисна організація ПЕН нагородила колишню посолку США в Україні Марі Йованович премією за сміливість PEN/Benenson Courage Award. Представники PEN America відзначили: «У час, коли дотримання принциповості може означати для державних посадовців закінчення професійної кар'єри, посолка Йованович не здригнулась й не похитнулась. ...Вона - потужний приклад мужності, яку ця нагорода покликана вшанувати», - йдеться у заяві С'юзанн Носсел, керівниці організації, повідомляє «Голос Америки».


З посади керівниці американського дипвідомства у Києві Марі Йованович було відкликано в травні 2019 року. Під час слухань у рамках імпічменту Дональда Трампа у Конгресі Йованович заявляла, що її відкликання супроводжувалось кампанією впливу з метою заплямувати її репутацію.

Зараз Йованович працює в Carnegie Endowment for International Peace, співпрацює із Інститутом досліджень дипломатії в університеті Джорджтаун, а також пише мемуари.

Марі Йованович. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Враг продолжает атаковать нашу страну с воздуха: двумя баллистическими ракетами Искандер М 16 ударными беспилотниками типа «шахед»

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.