Рамкова домовленість Саудівської Аравії з росією підвищила світові ціни на нафту
- Подробности
- Опубликовано 10.04.2020 12:00
-
Автор: Конфликты и законы Конфликты и законы
- Просмотров: 642
Ціни на нафту підстрибнули на 12% в четвер на тлі новин про припинення «нафтової війни» між росією та Саудівською Аравією. За інформацією NBC News, ціни потім трохи знизились, коли з‘явились повідомлення про попередній характер досягнутої домовленості.
Зростання цін почалось після того, як Reuters з посиланням на дані поінформованих джерел, повідомило про досягнення домовленості між росією та Саудівською Аравією стосовно зменшення продажів нафти, передає «Голос Америки».
За повідомленням Reuters, зменшення може сягнути 20 мільйонів барелів на добу. Bloomberg, посилаючись на джерела, наголошує, що домовленість носить рамковий характер і конкретний обсяг скорочень ще невідомий. Саудівська Аравія, за повідомленнями джерел видання, пропонує рахувати обмеження з нового початкового рівня - квітневого рівня поставок країни у 12 мільйонів барелів на день. росія ж під час переговорів продовжувала наполягати на посередництві США у цій домовленості.
Раніше про можливість того, що США долучаться до переговорів, заявляв президент Дональд Трамп.
У п‘ятницю питання стабілізації ринку нафти планують обговорити країни Великої 20-ки, і оглядачі очікують, що тоді стане відомо більше деталей домовленості.
Протистояння між росією та Саудівською Аравією в нафтовій сфері триває з березня і вже отримало назву «нафтова війна». У березні, під час зустрічі з ОПЕК, росія не підтримала нову домовленість про підвищення обмежень, що спонукало Саудівську Аравію заявити про нарощування продажів до 12 мільйонів барелів на день з близько 9,7 мільйона в лютому. росія та ОАЕ на той час також заявили про плани збільшити продажі. Це та зменшення попиту на нафту на тлі пандемії коронавірусу призвело до значного падіння нафтових цін та ринкової нестабільності.
Падіння цін на нафту шкодить нафтовидобувній галузі у США. Швидке зростання видобутку сланцевої нафти протягом останніх років вивело США на провідні позиції серед світових нафтовиробників.
Фото Reuters
Также из этой категории...

Німеччина перебуває в стані війни
20 дек. 2016 г.

У Сенаті США закликали затвердити...
01 июля 2017 г.

Республіканець, голова Сенатського комітету з...
09 февр. 2019 г.
Набирающие популярность...

«Back in USSR?»
16 февр. 2020 г.

В мире животных...
27 марта 2020 г.

Білий дім і Microsoft заявили...
08 марта 2021 г.
Последние новости
Вчера в Беларуси в Минске состоялся учредительный съезд пророссийской партии «Союз», выступающей за реинтеграцию с россией
Комментарии