​Зеленський підтвердив зустріч в МІ-6, про яку сама Таємна служба розвідки Британії нічого не повідомляла

Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що під час дводенного візиту до Великої Британії 7-8 жовтня зустрічався з представниками британської Таємної служби розвідки відомої як МІ-6. Офіційне підтвердження стало відповіддю на появу в українських засобах масової інформації повідомлень, що на неоголошеній зустрічі в Лондоні буцімто йшлося про витоки інформації з вищих кіл української влади та про інші внутрішні загрози для національної безпеки України, повідомляє «Голос Америки».


У спеціальному роз’ясненні, поширеному ввечері 13 жовтня на офіційній президентській сторінці в інтернеті, заперечено, що обговорювалися теми, які в Україні викликали гострі дискусії.

Зокрема, часопис «Дзеркало тижня», посилаючись на неназвані джерела, наголосив, що на тій зустрічі з української сторони окрім Зеленського був керівник Служби безпеки України Іван Баканов, але не було, як сказано, представників офісу президента.

Часопис стверджував, що темами обговорення була ситуація з «атаками на антикорупційні органи в Україні», становище на сході та дії росії, та «обговорення персон з оточення Володимира Зеленського» у зв’язку з «витоками інформації» з України.

Але в офіційній відповіді сказано, що президент в МІ-6 обговорював, насамперед, проблему дезінформації та фальшивих новин.

Також від імені Зеленського українським ЗМІ порадили «ретельніше перевіряти інформацію, яку вони публікують».

У повідомленні процитовано відповідь президента журналістам під час його перебування в Одесі 13 жовтня: «У нас була зустріч в офісі МI-6. На жаль, не всю інформацію я можу говорити. Тобто, це державницькі справи. Я прочитав про те, що пишуть про склад цієї зустрічі. По-перше, там був інший склад на цій зустрічі».

Зокрема, президент сказав, що у розмовах йшлося про діяльність в Україні засобів масової інформації, які фінансуються «не тільки українцями».

Згідно з повідомленням, Володимир Зеленський сказав журналістам, що в Україні надзвичайно важливими для державної безпеки є «питання захисту свободи та захисту інформації», а також «створення незалежних ЗМІ».

Служба МІ-6 про зустріч з українськими посадовцями не повідомляла.

МІ-6 відповідає за зовнішню розвідку і своїми головними завданнями називає антитерористичні операції, боротьбу з ворожими діями інших держав та захист від загроз в кіберпросторі.

Згідно з офіційним твердженням, МІ-6 «допомагає іншим країнам, з якими ми поділяємо цінності демократії, міжнародних законів та загальних прав людини».

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Этой ночью рашисты провели 10-часовую «шахедную» атаку по Украине - всего 13 «шахедов» было выпущено противником, все 13 БпЛА сбиты силами ПВО

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.