​Зеленський підтвердив зустріч в МІ-6, про яку сама Таємна служба розвідки Британії нічого не повідомляла

Президент України Володимир Зеленський підтвердив, що під час дводенного візиту до Великої Британії 7-8 жовтня зустрічався з представниками британської Таємної служби розвідки відомої як МІ-6. Офіційне підтвердження стало відповіддю на появу в українських засобах масової інформації повідомлень, що на неоголошеній зустрічі в Лондоні буцімто йшлося про витоки інформації з вищих кіл української влади та про інші внутрішні загрози для національної безпеки України, повідомляє «Голос Америки».


У спеціальному роз’ясненні, поширеному ввечері 13 жовтня на офіційній президентській сторінці в інтернеті, заперечено, що обговорювалися теми, які в Україні викликали гострі дискусії.

Зокрема, часопис «Дзеркало тижня», посилаючись на неназвані джерела, наголосив, що на тій зустрічі з української сторони окрім Зеленського був керівник Служби безпеки України Іван Баканов, але не було, як сказано, представників офісу президента.

Часопис стверджував, що темами обговорення була ситуація з «атаками на антикорупційні органи в Україні», становище на сході та дії росії, та «обговорення персон з оточення Володимира Зеленського» у зв’язку з «витоками інформації» з України.

Але в офіційній відповіді сказано, що президент в МІ-6 обговорював, насамперед, проблему дезінформації та фальшивих новин.

Також від імені Зеленського українським ЗМІ порадили «ретельніше перевіряти інформацію, яку вони публікують».

У повідомленні процитовано відповідь президента журналістам під час його перебування в Одесі 13 жовтня: «У нас була зустріч в офісі МI-6. На жаль, не всю інформацію я можу говорити. Тобто, це державницькі справи. Я прочитав про те, що пишуть про склад цієї зустрічі. По-перше, там був інший склад на цій зустрічі».

Зокрема, президент сказав, що у розмовах йшлося про діяльність в Україні засобів масової інформації, які фінансуються «не тільки українцями».

Згідно з повідомленням, Володимир Зеленський сказав журналістам, що в Україні надзвичайно важливими для державної безпеки є «питання захисту свободи та захисту інформації», а також «створення незалежних ЗМІ».

Служба МІ-6 про зустріч з українськими посадовцями не повідомляла.

МІ-6 відповідає за зовнішню розвідку і своїми головними завданнями називає антитерористичні операції, боротьбу з ворожими діями інших держав та захист від загроз в кіберпросторі.

Згідно з офіційним твердженням, МІ-6 «допомагає іншим країнам, з якими ми поділяємо цінності демократії, міжнародних законів та загальних прав людини».

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.