​Лідери європейських країн телефонували Байдену з привітаннями і серед завдань співпраці згадували про Україну

Керівники Великої Британії, Німеччини, Франції та Ірландії у вівторок, 10 листопада, телефонували Джо Байдену, щоб привітати його з обранням на посаду президента США. Вони висловили готовність до співпраці у питаннях міжнародної безпеки, боротьби з COVID-19, у вирішенні проблем, пов’язаних з кліматичними змінами, у сприянні відродженню світової економіки та зміцненню демократії, повідомляє «Голос Америки».


Україна згадана двічі в офіційному повідомленні від команди Байдена серед завдань, над якими він готується працювати з європейськими союзниками.

Згідно з викладом, про Україну йшлося у розмові Байдена з французьким президентом Еммануелем Макроном та у розмові з британським прем’єр-міністром Борисом Джонсоном.

«Новообраний президент передав свою зацікавленість у пожвавленні двосторонніх і трансатлантичних зв’язків, зокрема, через НАТО і ЄС», - йдеться у повідомленні.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.