​США експортували на 175 мільярдів доларів зброї в 2020 році - фінансовий звіт

США збільшили експорт озброєнь на 2,8 % у фінансовому 2020 році згідно з даними, оприлюдненими Державним департаментом США та Пентагоном. Сума включає як постачання урядам інших країн, так і комерційний продаж.


Серед міжурядових угод програми FMS найбільшими угодами були постачання винищувачів F-35 та модернізація F-15j для Японії на загальну суму більше 27 мільярдів доларів. У десятці найбільших міжурядових угод також поставки до Марокко, Ізраїлю, Сінгапуру, Єгипту, Франції та Індонезії, повідомляє «Голос Америки».

Збільшення військового експорту США було серед пріоритетів адміністрації президента США Дональда Трампа.

США продовжують залишатись найбільшим експортером зброї у світі. Цього тижня шведська аналітична установа SIPRI оприлюднила дані про експорт зброї у 2019 році.

Експорт зброї найбільшими 25 компаніями, які досліджувала SIPRI, склав 361 мільярд доларів у 2019 році. З них 61% припав на американські компанії, 16% - китайські і 18% компанії із Західної Європи.

Літак F-35. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.