​Прокуратура Джорджии завела против Трампа уголовное дело по фальсификации выборов в штате в его пользу

Нью-Йорк Таймс сообщает, что прокуратура округа Фултон в Джорджии (район Атланты) завела уголовное дело и расследует попытку Трампа оказать давление на государственного секретаря Джорджии Раффенспергера с целью добиться от него фальсификации результатов выборов в штате в свою пользу и «найти» для него 11800 голосов.


То, что расследуется именно уголовное дело, следует из письма окружного прокурора Фултона Фани Уиллис, направленном ряду официальных лиц штата, в том числе государственному секретарю, с требованием сохранить все документы, касающиеся телефонного разговора Трампа с государственным секретарем Раффенспергером 2 января 2021 года, поскольку эти документы важны для расследования уголовного дела.

Прокуроры в США не комментируют публично происходящие расследования до тех пор, пока в рамках расследований не предъявляются кому-то обвинения.

Igor Aizenberg, fafcebook.com

Бред Раффенспергер. Фото EPA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 4 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.