​Сенат США знову не зміг оголосити імпічмент Трампу - забракло десяти голосів

Більше сенаторів проголосували за обвинувальний вирок, ніж проти нього. Республіканці у Сенаті США гарантували екс-президенту Дональду Трампу виправдання на судовому процесі щодо імпічменту. Трампа звинувачували у тому, що він зумисне підбурював натовп, який 6-го січня атакував Капітолій, повідомляє «Голос Америки».


57 сенаторів, усі демократи та 7 сенаторів-республіканців, проголосували за обвинувальний вирок екс-президенту і 43 республіканці проголосували проти. Для обвинувального вироку була необхідна більшість у 67 голосів.

Після голосування у Сенаті лідер республіканської меншості Мітч Макконнелл виголосив промову, у якій розкритикував дії Дональда Трампа 6-го січня.

«Немає жодних сумнівів, що президент Трамп практично та морально відповідальний за провокування подій того дня. Жодних сумнівів», - наводить слова Маконнелла журналістка «Голосу Америки» Кетрін Гіпсон.

При цьому Макконнелл наголосив, що, на його думку, за Конституцією США справа Трампа не могла розглядатись у Сенаті.

«Ми не маємо повноважень засудити та дискваліфікувати колишнього посадовця, який тепер є приватним громадянином», - передає слова законодавця Кетрін Гіпсон.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Заява спікера Джонсона нарешті підкріплена його рішучістю винести на голосування 60 мільярдів доларів допомоги від США Україні

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.