​Пандемія і пов’язані з нею економічні локдауни сприяли придушенню свободи у світі

Міжнародна правозахисна організація Freedom House заявила, що пандемія коронавірусної інфекції, а також економічна невизначеність та конфлікти у всьому світі сприяли падінню рівня свободи у світі в 2020 році.

У щорічному звіті, опублікованому 3 березня, базована у Вашингтоні організація зазначила, що кількість країн, визначених як «не вільні», перебуває на найвищому рівні за 15 років. В огляді за окремими країнами зазначається, що Киргизстан і Білорусь потрапили до числа країн, що зафіксували найбільші втрати в оцінках політичних прав та громадянських свобод. Натомість Північна Македонія потрапила до числа країн, що зафіксували найбільші успіхи, повідомляє «Голос Америки».


У звіті було знижений рейтинг свободи 73 країн. Ідеться не лише про авторитарні країни, такі, як Китай, Білорусь чи Венесуела, але й про «проблемні демократії», такі як США чи Індія.

Україна в звіті Freedom House перебуває серед «частково вільних» країн. Водночас як «не вільні» позначені окуповані або контрольовані росією частини України – Крим та окремі райони Донецької та Луганської областей.

У звіті зазначається, що в 2020 році «захисники демократії зазнали великих нових втрат у своїй боротьбі з авторитарними ворогами, змінивши міжнародний баланс на користь тиранії». «Чинні лідери дедалі частіше застосовували силу, щоб розчавити опонентів і зводити порахунки, іноді в ім’я громадського здоров’я, натомість переслідуваним активістам, яким бракувало ефективної міжнародної підтримки, загрожували суворі тюремні вироки, тортури чи вбивства», – мовиться в повідомленні.

Фото Freedom House



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 23 січня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.