​У ЄС рекомендують зняти обмеження для вакцинованих мандрівників на в‘їзд до країн Євросоюзу

Рада Європи схвалила нові рекомендації Єврокомісії щодо подорожей до ЄС осіб, які пройшли повний курс вакцинації від COVID-19 вакцинами, схваленими в ЄС. Наразі в ЄС зареєстровані вакцини Moderna, Pfizer-BioNTech, Janssen (Johnson&Johnson) та AstraZeneca, повідомляє «Голос Америки».


Також 27-ми країнам-членам ЄС пропонується послабити обмеження на подорожі з третіх країн. «Згідно з новими правилами, кількість випадків COVID-19 на 100 000 мешканців за останні 14 днів збільшується з 25 до 57», йдеться в повідомленні.

Послаблення обмежень пов‘язане з «тривалою кампанією вакцинацій і включає певні скасування вимог для вакцинованих осіб, а також послаблення критеріїв для полегшення обмежень для третіх країн».

Рішення щодо в‘їзду для тих, хто вакцинувався китайськими Sinopharm та Sinovac, за очікуваннями, може бути прийнято найближчими днями, пишуть ЗМІ.

Єврокомісія передбачає запровадження «надзвичайного механізму» обмеження подорожей, який би дозволив «швидко відреагувати на виникнення нового штаму».

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.