Послам країн Бухарестської дев'ятки, до якої входять країни-союзники по НАТО, розповіли про візит Зеленського до Вашингтона

Радник Білого дому з питань національної безпеки Джейк Салліван у середу провів телефонну розмову із послами країн Бухарестської дев'ятки, до якої входять союзники по НАТО з числа країн Центральної Європи. Відповідну заяву розміщено на сайті Білого дому, повідомляє Голос Америки.


«Пан Салліван проінформував послів щодо нашого підходу до енергетичної безпеки Центральної Європи, включно із заходами адміністрації Байдена щодо ризиків, пов'язаних із трубопроводом «Північний потік-2». Він також прокоментував майбутній візит президента України Володимира Зеленського, обговорив спільні занепокоєння щодо Білорусі та надав інформацію щодо контактів США з Росією», - йдеться у заяві.

До Бухарестської дев'ятки входять Болгарія, Чехія, Естонія, Угорщина, Латвія, Литва, Польща, Румунія, Словаччина.

Як відомо, міністр закордонних справ України Кулеба і голова Офісу президента Єрмак прибули до Вашингтона для підготовки візиту Володимира Зеленського, який заплановано на 30 серпня.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.