​В ООН озвучили число загиблих у Сирії за 10 років війни, при цьому чимало загиблих лишаються неврахованими

За 10 років війни у Сирії загинуло 350 209 осіб. 26 727 з них - жінки і 27 126 - діти. Про це заявила Верховна комісарка ООН з прав людини Мішель Бачелет, повідомляє сайт ООН. При цьому Бачелет наголосила, що чимало загиблих лишаються неврахованими. Бачелет наголосила на тому, що втрати людських життів мають підштовхнути міжнародну спільноту до дій, повідомляє Голос Америки.


«На повсякденному житті сирійців сьогодні лежить відбиток неймовірних страждань, - заявила Верховна комісарка. - Вони пережили десятирічний конфлікт, а зараз їм доводиться долати економічну кризу, яка лише поглиблюється, та пандемію COVID-19».

Спеціальний посланець ООН щодо Сирії Гейр Педерсен наприкінці серпня повідомив про ескалацію у деяких частинах країни. Педерсен відзначив, що «конфлікт у Сирії далекий від завершення» і існує необхідність у реальному політичному процесі та посиленні міжнародної співпраці.

Мішель Бачелет. Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.