У Великій Британії повідомлено про звинувачення трьох болгар: двох чоловіків і однієї жінки, підозрюваних у шпигунстві на користь росії

Британський суспільний мовник Бі-Бі-Сі повідомляє, що підозрюваних громадян Болгарії затримали в лютому в межах того, що названо великим розслідуванням загрози національній безпеці. Лондонська поліція, яка також розслідує справи, пов’язані зі шпіонажем, не коментує новину, але в повідомленні стверджується, що на січень вже призначено початок судового розгляду, повідомляє Голос Америки.

Бі-Бі-Сі стверджує, що трьох підозрюваних також звинувачено у використанні фальшивих паспортів та інших документів.

Подано імена тих осіб: Орлін Русєв, Бізер Джамбазов і Катрін Іванова, які жили в Британії з 2009 року.

Наразі невідомо, у чому саме полягала їхня підозрювана співпраця з російськими службами безпеки, і невідомо, чи визнають вони себе винними.

У березні в Польщі повідомили про арешти принаймні шести осіб, підозрюваних у шпигунстві на користь росії, зокрема, для саботажу постачань міжнародної військової допомоги Україні.

Велика Британія має сумнозвісні випадки небезпечної діяльності російських спецслужб, зокрема, отруєння 2018 року при спробі вбивства колишнього агента КҐБ Сергія Скрипаля в Солсбері з застосуванням нервово-паралітичної отрути.

Скрипаль та його донька вижили і також вижив отруєний після відвідання їхнього помешкання службовець місцевої поліції, але згодом померла, випадково натрапивши на отруту, мешканка сусіднього містечка.

Британський уряд тоді заявив, що слідство виявило причетність до подій у Солсбері агентів російської військової розвідки.

2006 року дві особи, яких британське розслідування пов’язало з російською державою, отруїли колишнього російського розвідника Олександра Литвиненка, застосувавши рідкісну радіоактивну отруту Полоній-210.

Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.