​Спікер Джонсон не відповів на запитання, коли винесе пакет із фінансування додаткової допомоги України на голосування

Американські конгресмени продовжують обговорювати варіанти майбутнього пакету допомоги для України. Про це заявив спікер Палати представників Майк Джонсон під час пресконференції після повернення Палати представників до роботи після великодньої перерви.

Спікер не відповів на запитання журналістів про те, коли саме він планує винести пакет із фінансування додаткової допомоги України на голосування, повідомляє Голос Америки.

«Щодо пакета про додаткове фінансування, члени Палати представників продовжують активно обговорювати наші варіанти подальших дій. Як ви знаєте, щодо цього існує багато різних ідей. Це дуже складне питання у дуже складний час. Час спливає, і всі тут відчувають невідкладність цього. Але необхідно досягнути консенсусу щодо цього питання. І це те, над чим ми працюємо», - сказав Джонсон.

Також він прокоментував погрози звільненням із боку конгресвумен-республіканки Марджорі Тейлор Грін, яка перед початком двотижневої перерви подала клопотання про відставку спікера, якщо той винесе допомогу Києву на голосування.

«Щодо Марджорі Тейлор Грін, вона - колега, яку я завжди вважав подругою. Ми з Марджорі не сперечаємося, думаю, щодо жодних філософських принципів. Ми обоє консерватори, але іноді розходимося в думках щодо стратегії, а також щодо того, що виносити на голосування і коли, та інших речей», - сказав Джонсон.

Він додав, що не вважає, що його відставка могла б бути корисною для Республіканської партії.

«У Палаті представників буде хаос. Тож ми з Марджорі... з нетерпінням чекаємо розмови, і я більше не збираюся обговорювати це з вами, обговорю все з нею», - додав Джонсон.

Відповідаючи на запитання Голосу Америки щодо того, чи готові демократи Палати представників врятувати спікера Джонсона від звільнення в обмін на те, щоб він виніс допомогу Україні на голосування, конгресмен-демократ Піт Агілар зазначив, що питання допомоги Києву є ключовим.

«Якщо спікер хоче поговорити про це з лідером Джеффрісом, обговорення має відбуватися саме довкола цього. Члени Палати представників хочуть бачити, як спікер робить правильні речі. Члени Палати представників від Демократичної партії хочуть, щоб спікер виніс цей законопроєкт на розгляд, щоб ми могли спрямувати його президенту, щоб ми могли доставити важливу допомогу Україні», - сказав Агілар.

Він також уточнив, що найкращим варіантом для голосування у Палаті представників є пакет допомоги США для України, Ізраїлю та інших партнерів, який уже погодили в Сенаті.

«Ми повинні надати допомогу якнайшвидше та вчасно. Двопартійний законопроєкт, який підписали 70 сенаторів, є найшвидшим способом це зробити. Це законопроєкт, який ми повинні винести на голосування. Це законопроєкт, який ми маємо ухвалити і спрямувати безпосередньо президенту... Ми повинні мати трохи здорового глузду під цим куполом», - наголосив Агілар.

Ще перед великодньою перервою Майк Джонсон пообіцяв, що перейде до розгляду питання допомоги Україні одразу після повернення до роботи.

Плани винести на голосування в Палаті представників законопроєкт з фінансування додаткової допомоги Україні спікер анонсує останні кілька місяців. Потужна опозиція до такої допомоги з боку частини крайньоправих представників Республіканської партії змушувала його відкладати розгляд цього питання у пошуках рішення, яке б могло певною мірою задовольнити всі сторони, кажуть оглядачі.

У питанні допомоги Україні на Джонсона тиснуть як демократи, так і республіканці.

Майк Джонсон. Фото АР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.