​НАТО могло краще озброїти Україну, щоб запобігти нападу росії - Єнс Столтенберґ


Альянс NАТО міг краще озброїти Україну, щоб спробувати запобігти вторгненню росії у 2022 році, заявив глава Північноатлантичного альянсу, який після понад 10 років покидає свою посаду, повідомляє Reuters.

В інтерв’ю німецькому щоденнику, опублікованому в суботу, генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберг сказав, що надавши ту зброю, яку він надає Україні зараз, альянс міг попередити російський напад, пише Голос Америки.

«Тепер ми надаємо військові засоби для війни — тоді ми могли б надати військові засоби для запобігання війні», — сказав Столтенберг німецькому щотижневому виданню FAS.

За словами Столтенберга, який перебуває на посаді Генсека НАТО протягом всієї тривалості російської війни проти України, сказав, що в НАТО побоювалися ескалації напруженості з росією і через це не хотіли надати зброю, про яку Київ просив перед повномасштабним вторгненням росії.

Після початку війни Київ, який не є членом НАТО, отримував від союзників одну систему озброєння за одною, але кожну лише після тривалих коливань.

Столтенберг, колишній прем’єр-міністр Норвегії, у жовтні піде у відставку зі своєї посади в НАТО, яку він обіймав з 2014 року.

У червні колишнього прем’єр-міністра Нідерландів Марка Рютте оголосили наступним керівником організації.

В інтерв'ю Столтенберг заявив, що припинення війни в Україні можна досягти лише за столом переговорів.

Колишній прем’єр-міністр Норвегії Єнс Столтенберґ у жовтні піде у відставку зі своєї посади в НАТО. На посаді генерального секретаря Північноатлантичного альянсу 1 жовтня його замінить колишній прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте.

Єнс Столтенберг. Фото AFP



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 19 грудня обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.