​Більшість молодих американців хочуть проголосувати за Камалу Гарріс на президентських виборах


Про це йдеться в опитуванні молоді Гарвардського університету. Серед виборців до 30 років 60 % респондентів підтримують кандидатку від Демократичної партії, а її конкурента Дональда Трампа – лише 32 %, повідомляє Польське радіо.

Чому такий вибір? Прихильники Камали Гарріс переважають серед студентів Університету штату Пенсільванія, з якими спецпредставниця Польського радіо зустрілася на кампусі Стейт-коледжу в центрі Пенсільванії. «Вона єдина кандидатка, яка розуміє, що економіка має працювати на корить працівників, що право жінок приймати рішення щодо власного тіла є священним і що зміна клімату є гострою проблемою», — каже Бейбар Чаркас, голова Демократичної фракції PennState.

Згідно з опитуванням молоді Гарвардського університету, майже 80 % молодих американців кажуть, що проголосують на цьогорічних виборах, якщо їхні друзі зроблять те саме.

Прихильники Трампа. Фото РАР



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 4 листопада розповів про наступні актуальні ситуації на фронті:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви ідею влади продавати українські безпілотники за кордон?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.