​Трамп. І крапка

Дональд Трамп отримав необхідну кількість голосів в Електоральному коледжі США та підтвердив статус переможця виборів президента США. Рішенню виборців (у США діє непряма система голосування - прим. ГА) передувала активна кампанія противників Трампа з метою переконати членів Електорального коледжу відмовити Трампу у підтримці, яка була гарантована волевиявленням американців, повідомляє «Голос Америки».


«Ми це зробили! Дякую усім моїм прекрасним прихильникам, ми щойно офіційно виграли вибори (попри всі викривлення та неточності у ЗМІ)», - заявив новообраний президент США у Twitter.

Загалом Трамп отримав 304 голоси в Електоральному коледжі, за мінімально необхідних для перемоги 270-ти. 6-го січня результати виборів має затвердити Конгрес, у якому більшість становлять республіканці.

«Президент Дональд Трамп! Нічого додати, окрім того, що прийшов час «Повернути Америці велич!», - твітує сьогодні колишній керівник виборчої кампанії Трампа та екс-політтехнолог екс-президента України віктора януковича Пол Манафорт.

Фото Reuters



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 13 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.