100-% мажоритарна система вкрай негативна для України – Микола Оніщук

onischuk vru

 
Запровадження в Україні 100-% мажоритарної виборчої системи не лише поглибить наявну політичну кризу в Україні, а й може спричинити її вихід зі стін Верховної Ради. Таку думку висловив президент Інституту правової політики Микола Оніщук, коментуючи для 5 каналу заяви окремих політиків щодо можливого переходу країни до 100-% мажоритарної системи.


«Запровадження 100-% мажоритарної виборчої системи вкрай негативно вплине на реальний стан, перспективи законотворення і політичного процесу в Україні. Ми пересвідчилися у вадах такої системи на минулих виборах восени минулого року – тотальний підкуп виборців, застосування адміністративного ресурсу тощо. Якщо ми поширимо це на всю країну, то перемістимось в політично розбалансовану та політично неструктуровану реальність», - відмічає Микола Оніщук.

На думку колишнього міністра юстиції, це призведе до зниження рівня легітимності обраних народних депутатів, повідомляє прес-служба Інституту правової політики.



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.