Порошенко випросив у Путіна строк, щоб міняти Конституцію після виборів

poroshenko putin

 
Тепер про головне. Рекордні втрати за останні місяці. 5 убитих.


Чого?

Бо Порошенко не зможе сам знайти 300 голосів для ухвалення сепаратистського варіанту Конституції. Треба закошмарить Україну. Для цього зараз бойовики нарощують обстріли. У російському обмеженому контингенті – демонстративна ротація, вливають свіжі сили, підвозять вантажі.

У наших – команда не стріляти у відповідь. Тільки якщо ну зовсім явна загроза. Деморалізує страшенно.

Вогонь може наростати після того, як закінчаться вибори у найбільших містах. Скоріше за все, Порошенко випросив у Путіна строк, щоб міняти Конституцію після виборів, бо такі зміни до основного закону точно вдарять по рейтингу.

Країну відверто шантажують – якщо не проголосуєте, якщо не поміняєте Конституцію, будемо стріляти.

Багато хто приймає цей шантаж і каже – давайте проголосуємо, тоді в нас не стрілятимуть.

Але серед цих людей я не бачу фронтовиків. Країною, державою, інформаційним простором керують глибоко тилові люди.

Поки що.

Igor Lutsenko, facebook.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 25 листопада обговорив такі актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.