​Нова фаза анти-антикорупційної війни у розпалі

Спершу боролись з антикорупційними активістами. Ну, трохи їм нервів і життя попсували, але отримали по загривку від ЄС і США. Боязко, хоча де-не-де пробують продовжувати. Тому придумали новий підхід - якщо неможливо відбитися від звинувачень в корупції на тій підставі, що антикорупціонери - «самі погані», то давайте спробуємо довести, що корупції немає.


Ну, і тут часами здавалось би притомні люди включилися в цілком собі безсоромну інформаційну кампанію на пониження значення проблеми корупції - а як ви, антикорупціонери, її вимірюєте? а доказів і серйозних досліджень теми ніби не існує? тема корупції перебільшена штучно, бо її роздувають на спеціально виділені на це кошти Заходу! боротьба з корупцією нічого не дасть і люди в результаті цієї боротьби краще жити не стануть, а корупція - це уклад економіки, тому його небезпечно розвалювати...

Не можу виключити, що пару чоловік з цього хору можуть бути щиро переконаними, що таким чином рятують Україну від невиправданого міжнародного тиску. Але...

Толку з цієї кампанії не буде ніякого. Радше, як завжди, навпаки. Розумніше для підгодованих владою «експертів з анти-антикорупції» було б мовчати. Але вже не можуть, і тим самим лише посилюють ефект присутності теми в медіа-просторі.

Bohdan Yaremenko, facebook.com

Фото з відкритих джерел



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 20 січня обговорив наступні актуальні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2025.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.