​Порошенку треба вчити матчасть

Про «революційну» обіцянку Порошенка на п’ятому році війни скасувати деякі статті Договору про дружбу з рф в односторонньому порядку.


Відповідно до норм і принципів міжнародного права в односторонньому порядку можна лише розірвати договір. Повністю.

А ось вихід з деяких частин\статтей\положень можливий лише за умови досягнення домовленостей між учасниками договору, якщо інше не передбачене самим договором.

Договором про дружбу між Україною і рф не передбачене право сторін вийти за власним бажанням з окремих статтей цього договору.

Заява\рішення України про односторонній вихід з якихось окремих статтей Договору про дружбу з рф дозволить росії скористатися положеннями міжнародного права про цілісність договорів, заявити, що вихід України з окремих статтей є невиконанням Договору і розірвати його в односторонньому порядку.

Так в чому сенс? Чому не вийти з нього самим на тій підставі, що росія порушила статтю про повагу до територіальної цілісності і принцип непорушності кордонів? І яка цінність для України відповідних статтей (Порошенко говорить, що саме через наявність статті про повагу до територіальної цілісності Україна не розриває Договір), якщо росія наплювала на них?

Bohdan Yaremenko, facebook.com

Фото ЕРА



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у воєнному зведенні на 22 грудня обговорив наступні теми:

детальніше

Опитування

Чи підтримуєте Ви мир з рашистами на умовах здачі окупованих територій?

Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.