​Опять разделение Украины на три части

Интересный текст от oleksandr.novokhatskyi. «Подкова для хромой утки». Осталось сделать, с точки зрения национальной безопасности, правильные выводы, чтобы понять, что произошло и что может произойти в будущем.


География 10 областей Украины, где водится военным положение - это как раз те области, которые путин так и не сумел захватить летом 2014-2015 годов.

Но главное даже не это, а принцип кремлевской деконструкции, принцип «разборки Украины».

Хорошо видно, что в результате усилий Порошенко Украина опять искусственно делится на три части, которые очень удобны кремлю. Реально получается, что «могучая тройка» путин-Порошенко-Медведчук для реализации своих целей, как всегда, разделят Украину на три части: оккупированную россией (Крым и Донбасс), замороженную военным положением Порошенко 10 областей (Подкова) и оставшуюся часть, которые больше всего сопротивляется Кремлю. Это столица - Киев, Западную и Центральную Украину, которые явно недолюбливают Порошенко и открыто ненавидят Путина.

Теперь Кремлю остается важным удержать это военно-политическое расчленение Украины как можно дольше.

Виктор Небоженко, facebook.com

Фото pixabay.com



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 20 листопада обговорив наступні актуальні теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.