​Українські страшилки щодо «формату Будапештського меморандуму» - нестрашні

Для прихильників «формату Будапештського меморандуму» у мене погані новини. Дрібно «шантажувати» США темою - не виконаєте зобов’язання перед Україною в рамках Меморандуму - втратите договірну базу в сфері ядерного роззброєння, не вийде.


Ця база ще існує, але діями і росії, і США вже практично зруйнована. І буде доруйнована. Просто вона втратила сенс і через небажання учасників системи відповідних договорів виконувати переважну частину з них, і через появу міжнародних гравців, необтяжених жодними зобов’язаннями в рамках цих договорів.

Тому українські страшилки - нестрашні. Або втрачати вже просто нічого, або те, що навіть залишилось, насправді не має тієї цінності, що мало 20 років тому.

Життя складне і не стоїть на місці. А ось Україна, схоже, стоїть.

А невдоволення США ця тема викликає з цілком зрозумілих причин - апелюючи до теми Будапештського меморандуму, Україна фактично намагається зробити США винними у тому, в чому винна росія. Американцям буде важко погодитися з цією логікою.

Bohdan Yaremenko, facebook.com

Фото Ветерани.UA



Коментарі

Коментарі відсутні. Можливо, ваш буде першим?

Додати коментар

Новости от Киноафиша.юа
Загрузка...
Загрузка...

Останні новини

Полковник ЗСУ у запасі та військовий експерт Роман Світан у новому воєнному зведенні на 22 листопада обговорив наступні актуальні фронтові теми:

детальніше
Конфлікти і закони © 2008-2024.

Електронна версія всеукраїнського юридичного журналу «Конфлікти і закони». Свідоцтво про держреєстрацію: КВ № 13326-2210Р від 19.11.2007 р. Повний або частковий передрук матеріалів сайту дозволяється лише після письмової згоди редакції. Увага! Починаючи з 21.11.2013 року (дня провалу євроінтеграції з ЄС), редакція журналу «Конфлікти і закони» (всупереч правилам правопису) залишає за собою право публікувати слова «партія регіонів» та «віктор федорович янукович» з малої літери. Також, починаючи з 29.06.2016 року, редакція «КЗ» залишає за собою право назавжди публікувати на своїх сторінках з малої літери слова (і утворені від них абревіатури) та словосполучення «москва», «росія», «російська федерація», «володимир путін», а разом з ними і скорочення «роскомнадзор» (як і всі інші держустанови росії), порушивши таким чином встановлені правила правопису незалежно від мов, на яких ці слова та назви публікуються. Це наша зброя в інформаційній війні з окупантом.